Financat tuaja do të rriten ndjeshëm/ Ja çfarë thonë yjet për ju

Financat tuaja do të rriten ndjeshëm/ Ja çfarë thonë yjet për ju

DASHI 21. mars - 20. prill

Ka rrezik te jeni shume xheloze për partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe kjo do ju shtyje te bëni gabime qe ne te vërtetë nuk do donit t’i bënit. Beqaret do dine te qëndrojnë zgjuar ne çdo moment dhe do përfitojnë pafundësisht nga ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do keni me shume fat se me pare dhe nuk do gjendeni me ne vështirësi për te kryer shpenzimet e nevojshme.

DEMI 21. prill - 21. maj

Jeta juaj ne çift do jete e qëndrueshme dhe do mund t’i kaloni lehtësisht situatat e sikletshme. Debatet thuajse do mungojnë plotësisht. Beqaret me mire le te bëjnë edhe pak durim dhe te presin sesa te hedhin hapa te paqëndrueshme sot. Gjendja e financave do filloje te normalizohet pas disa parave qe do merrni nga një pune e përfunduar me sukses. Vazhdoni ne këtë rruge dhe keni për t’u pasuruar.

BINJAKET 22. maj - 21. qershor

Beni kujdes me ato qe do thoni gjate kësaj dite sepse ne një moment situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Partneri nuk do ketë shume durim dhe do ju thotë fjale te renda. Beqaret do jene te gatshëm te bëjnë edhe çmenduri te vogla vetëm për te përjetuar emocionet e një lidhjeje. Situata financiare do jete goxha e turbullt prandaj tregohuni sa me te matur me çdo hap.

GAFORRJA 22. qershor - 22. korrik

Do jeni me sensuale dhe me romantike nga zakonisht ju te dashuruarit. Marrëdhënia ne çift ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret nga ana tjetër do mbështeten nga yjet dhe do arrijnë te fillojnë një histori dashurie ashtu si e kishin ëndërruar. Buxhetin do e riorganizoni dhe do merrni masat e duhura. Gjendja ka për te mbetur tejet e qëndrueshme.

LUANI 23. korrik - 22. gusht

Jeta juaj ne çift do ketë ndryshime shume te mëdha sot. Do jeni me shume se kurrë te vendosur për te kaluar problemet qe keni pasur ne çift dhe do i mendoni gjerat me optimizëm. Beqaret do zbulojnë një dashuri te re, e cila jo vetëm do i emocionoje, por do i beje te kenë edhe me shume shprese për te nesërmen. Ne planin financiar asgjë nuk do jete e vështirë sepse keni ditur t’i bëni me kujdes llogarite.

VIRGJERESHA 23. gusht - 23. shtator

Sot duhet te përkujdeseni me tepër për partnerin tuaj ju te dashuruarit dhe nuk duhet ta lini për asnjë moment atë te mërzitet. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare qe ne orët e para te mëngjesit dhe do ndihen mjaft mire. Buzëqeshja dhe gëzimi do mbizotërojë gjithë kohës. Me shpenzimet tregohuni sa me vigjilente qe te mundeni, pasi ne te kundërt do keni tronditje te forta.

PESHORJA 24. shtator - 23. tetor

Dite pozitive ka për te qene gjithë kohës kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni te logjikshëm dhe do bëni te pamundurën qe t'ia plotësoni dëshirat atij qe keni ne krah. Beqaret nuk duhet te jene te turpshëm sepse nuk kane për te fituar asgjë nga kjo. Buxheti nuk do jete aspak i qëndrueshëm, prandaj do bëni mire qe për shpenzimet e domosdoshme te kërkoni borxh nga familjaret e ngushte.

AKREPI 24. tetor - 22. nëntor

Dite e stuhishme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni fort me partnerin për disa gjera te jetës se përditshme dhe nuk do bini dakord për asgjë. Beqaret do i kenë mendimet shume te qarta dhe do dine sesi ta joshin atë qe pëlqejnë. Do hedhin hapa me rëndësi sot. Për financat do jete një dite e qëndrueshme. Vazhdoni t'i kryeni me maturi te gjitha shpenzimet.

SHIGJETARI 23. nëntor - 21. dhjetor

Dite e bukur do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do dije si t'ua plotësojë dëshirat dhe ju do ndiheni me se miri. Beqaret do kenë plot mundësi për aventura kalimtare dhe për te mos u mërzitur, duhet t'i shfrytëzojnë sa me shume qe te mundin. Ne planin financiar, nëse nuk e teproni me shpenzimet, gjithçka ka për te ecur me se miri. Do e keni vete ne dore.

BRICJAPI 22. dhjetor - 20. janar

Dita e sotme nuk do jete e mërzitshme për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do ja shprehni ndjenjat partnerit dhe marrëdhënia me te do mbetet e qëndrueshme. Beqaret do kenë takime te papritura dhe mjaft interesante. Duhet ta shfrytëzojnë ne maksimum secilën. Financat mire është t'i mbanin nen kontroll ne çdo moment sepse po filluan problemet gjerat do vështirësohen me tepër.

UJORI 21. janar - 19. shkurt

Nëse jeni ne një lidhje yjet do mundohen t'ua prishin harmoninë, por ju do i bëni balle gjithckaje. Komunikimi dhe durimi janë pikat me te forta. Beqaret do kenë plot mundësi për takime. Ata duhet ta shfrytëzojnë secilën sepse me vone nuk i dihet nëse do vijnë me te tilla apo jo. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme prandaj duhet te bëni kujdes me shpenzimet.

PESHQIT 20. shkurt - 20. mars

Jeta juaj ne çift do jete shume e këndshme gjate kësaj dite. Do ndiheni mire ne përgjithësi dhe nuk do keni asgjë për çfarë te ankoheni. Beqaret do kenë frike te hedhin hapa e te fillojnë një lidhje, por një takim ne orët e pasdites do i beje te ndryshojnë tërësisht mendim. Financat do i mbani gjithë kohës te ekuilibruara dhe do mundoheni sa te mundni te hiqni nga pak para mënjanë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani