Fisnik Syla mban fjalën, 'mbulon' Luizin me para

Fisnik Syla mban fjalën, 'mbulon' Luizin me para

Luiz Ejlli dhe Fisnik Syla

Fisnik Syla është lakuar shumë në media për jetën luksove që ai e bën, por edhe për lidhjen që ka patur dikur me Fjolla Morinën dhe ndarjen e tyre të bujshme. Tani Fisniku po komentohet shumë për gjestin e tij ndaj fituesit të BBV2, Luiz Ejllit.

Fisniku dje postoi një video në një nga mbrëmjet që performoi Luizi. Milionieri shihet teksa e mbulon Luizin me para.

Kujtojmë që dikur Fisniku deklaroi se nëse nuk ja jepnin çmimin e madh Luizit, do ia jepte vetë ai 100 mijë euro.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 28/06/2023 04:21

  Po Luizi e mbajti fjalen qe tha se do te ndihmonte familjen e varfer te atij rojes se TCH qe e vrane ???

  Përgjigju
  • VLORA: 28/06/2023 07:53

   popull tallavaje vari lesht mendjengushte Luizi me shoke.

  • Ariu: 28/06/2023 07:47

   E Mbajti po nuk e pa njeri...

 • Sondazhi i ditës:

  Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë