“Fitoj 9 mijë euro deri edhe 30 mijë në një muaj! ” Rrëfimi i eskortës 23-vjeçare në Tiranë

“Fitoj 9 mijë euro deri edhe 30 mijë në një muaj! ” Rrëfimi i eskortës 23-vjeçare në Tiranë

Eshtë 23 vjeçe dhe prej disa kohësh jeton në Shqipëri. Puna e saj është eskortë, dhe fiton, në rastin më të keq 4 ose 5 mijë euro, dhe në rastin më të mirë, fiton 8-9 mijë euro.

Pwr Megi Pojanin, në “MeKast” në Top Channel, rrëfen sesi e nisi dhe pse ka zgjedhur ta bëjë.

– Të pëlqen kjo punë?
– Më pëlqejnë paratë. 300 euro për një muaj, i jap diçka kompanisë, por marr 250 të pastra. Ka raste kur marr më shumë kur më le bakshish klienti dhe bëj diçka ekstra.

– Sa djem takon në ditë?
– 8
– Lodhesh në fund të ditës?
– Sigurisht, dua vetëm gjumë. Është lodhje fizike.

– Pjesa më e madhe janë të lidhur, të martuar, apo beqar?
– Janë 60 me 40, 60% beqar. Të rinj e beqar. Në fillim kur erdha këtu i pyesja se përse e bënin kur mund të gjejnë pa para. Më thonin është më e lehtë, do shkoj në klub e do shpenzoj po kaq para, do humbas kohë dhe ndoshta nuk marr asgjë, këtu vij, paguaj dhe marr atë që dua.

– Ke burra të martuar të rregullt?
– Po, më pëlqejnë ata. Janë më të mirët, nuk të japin probleme, përdorin prezervativ. Nuk të japin probleme më vonë, nuk të shkruajnë, rrinë me mua, mbarojnë punë dhe shkojnë në shtëpi.

– I marrin në telefon gratë kur janë me ty?
– Po, ka raste dhe fëmijët.

– E hapin?
– Ndonjëherë po, ndonjëherë jo. Kisha një rast me një klient që më mori te një hotel afër zyrës. Kur e mori gruaja me kamera, u vesh shpejt dhe iku në zyrë, foli dhe u kthye prapë.

– Çfarë kërkojnë më shumë meshkujt shqiptarë në shtrat? Kërkojnë gjëra që nuk ua pranojnë gratë?
– Jo, kërkojnë veshje seksi dhe kaq. Kënaqen me faktin që është një person i ri, që nuk u lejohet dhe kaq.

– Mendon se je më e mirë dhe gratë apo të dashurat e tyre?
– Jo

– Po pse vijnë te ty?
– Meshkujt janë budallenj.

– E quan tradhti?
– Sigurisht, por unë prej tyre fitoj. /Top Channel

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Pse BE-ja s’i sanksionon politikanët e korruptuar?

Pse BE-ja s’i sanksionon politikanët e korruptuar?