Flokë të shkurtër, apo të gjatë? Si i preferoni këto vajza me look-un e ‘guximshëm’ ?

Flokë të shkurtër, apo të gjatë? Si i preferoni këto vajza me look-un e ‘guximshëm’ ?

Pink

Flokët e shkurtra janë një zgjedhje e guximshme që i shkon shumë vajzave dhe grave. Shumë prej personazheve të njohura të hollywood-it e e kanë zgjedhur këtë look, por gjithnjë njerëzit janë kuriozë sesi do të ngjanin ato me flokë të gjata.

Halle Berry

Zoë Kravitz

Natalie Portman

Kris Jenner

Halsey

Pink

Audrey Tautou

Po ju si i preferoni me flokë të shkurtra, apo të gjata?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon opozita! Berisha: Mbahet në burgun e VIP-ave që përcaktojnë kushtet njësoj si Escobar-i! Salianji: SPAK të godasë mafien politike

Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon opozita! Berisha: Mbahet në burgun e VIP-ave që përcaktojnë kushtet njësoj si Escobar-i! Salianji: SPAK të godasë mafien politike