FNSH dhe forcat 'Shqiponja' blindonjë Elbasanin

Forcat e ndërhyrjes së shpejtë dhe ato 'Shqiponja' kanë ushtruar kontrolle në akset kryesore të qytetit të Elbasanit.

Mësohet se pikat e kontrollit policor janë vendosur prej dy ditësh në akset kryesore të qytetit.

Masat e policisë pasojnë ngjarjet kriminale të ndodhura në vend përgjatë ditëve të fundit.

Masat e shtuara vijojnë prej disa ditësh, kur qyteti u trondit nga vrasja mafioze e avokatit të njohur Ravik Gurra. Policia s’ka ende asnjë të dyshuar për ngjarjen e rëndë.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • mendimi im: 31/03/2019 23:52

    Thjesht Show mjafton te shikoni ne arkiva sa her esht ber ky lajm brenda muajit kuptohet qe eshte Show pa resultat.thjesht shqetsojne qytetaret e thjesht

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Zlatan Ibrahimovic si vera, Milani i ofron kontratë të re

Zlatan Ibrahimovic si vera, Milani i ofron kontratë të re