FOTO/ Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, autoambulanca merr të plagosurin

FOTO/ Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, autoambulanca merr të plagosurin

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Elbasan-Tiranë

Nga pamjet e siguruara nga Report Tv duket se një motor është i rrëzuar.

Mësohet se autoambulanca ka mbërritur në vendngjarje, duke marrë motorristin e plagosur.

Po ashtu, blutë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lajmi në përditësim...

 

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Veliaj pret Massimiliano Fedriga: Tirana, qytet Europian dhe partner strategjik në bashkëpunimin mes dy vendeve

Veliaj pret Massimiliano Fedriga: Tirana, qytet Europian dhe partner strategjik në bashkëpunimin mes dy vendeve