FOTO/ Atentati ndaj tregtarit të makinave, FNSH ‘blindon’ Krujën, efektivët kontrolle në zonën ku dyshohet se ndodhet autori

FOTO/ Atentati ndaj tregtarit të makinave, FNSH ‘blindon’ Krujën, efektivët kontrolle në zonën ku dyshohet se ndodhet autori

1709155963_kruja.png

Kruja është "blinduar" nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë të cilët kanë rrethuar dhe po "krehin" veçanërisht zonën ku dyshohet se është fshehur autori që qëlloi me armë zjarri tregtarin e makinave Artan Goga.

I plagosuri ka qenë duke lëvizur me motor kur është qëlluar me armë zjarri tip me pistoletë.


Lajmi kryesor:

Krujë/ Po lëvizte me motor, tregtari i makinave qëllohet me pistoletë nga fqinji, ka plagë në kokë! Shkak një konflikt i çastit (EMRAT-VIDEO)


K.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Vuçiç: Do loboj në SHBA kundër rezolutës për Srebrenicën në OKB

Vuçiç: Do loboj në SHBA kundër rezolutës për Srebrenicën në OKB