VIDEO/ Automjeti përfshihet nga flakët në autostradën Thumanë - Milot

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të shtune në autostradën Thumanë - Milot, pranë Fushe Mamurrasit.

Drejtuesi i këtij automjeti i identifikuar me inicialet A.A. ka shpëtuar mrekullisht, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. 

"Rreth orës 20:15, në aksin rrugor  “Fushë Milot-Thumanë", dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, është përfshirë nga flakët automjeti me drejtues shtetasin A. A. Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale",-njofton policia. 

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni turin e Ramës me diasporën?×

Lajmi i fundit

Ligjvënësi amerikan McCaul, mesazh Tajvanit: Armët po vijnë, Kina po bën lojë të rrezikshme

Ligjvënësi amerikan McCaul, mesazh Tajvanit: Armët po vijnë, Kina po bën lojë të rrezikshme