Foto dhe VIDEO/ Aksident në Tiranë, kamioni përplas një person me biçikletë! Transportohet për në spital

Një tjetër aksident është regjistruar pasditen e sotme. Në Tiranë, në vendin e quajtur kryqëzimi i arkivës, një kamion ka përplasur një person me biçikletë.

Kampioni e ka zënë poshtë personin, duke i dëmtuar këmbët. Burri i plagosur ka humbur ndjenjat ndërkohë që shumë shpejt ka mbërritur ambulanca që e ka transportuar për në spital.

Mësohet se personi është jashtë rrezikut për jetën.

1620995371_Sequence03.00002203.Still001.jpg

1620995547_Screenshot1.jpg

Foto nga vendi i ngjarjes

K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento

Komente

  • ermal: 15/05/2021 11:26

    Ne fakt biciklistat nuk i zbatojne regullat e qarkullimit sepse aty ka korsi per bicikleta por keta idjote kalojne ne rrugen e makinave....

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

9 rregulla 'të arta' se si të mos ktheheni të bezdisshëm kur shkoni mysafir diku (FOTO)