Foto familjare, kryeministri Rama feston Vitin e Ri 2021

1609459755_Screenshot4.jpg

Kryeministri Edi Rama ka uruar shqiptarët për Vitin e Ri 2021. Ai ka publikuar një foto familjare pranë familjes së tij me bashkëshorten Linda Rama dhe fëmijët, Greg Rama, Zaho Rama dhe Rea Xhillari.


Lajmi kryesor:

Politika uron shqiptarët/ Rama: Të keqen e lamë pas, të mirën e kemi para! Basha: 2021 viti i ndryshimeve! Punonjësit e Bashkisë Tiranë, kërcim në emër të jetës


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Së shpejti Shqipëria do të ketë 'syrin' e saj në hapësirë, Rama jep lajmin: Në mars lëshojmë satelitin 'Albania 1'