FOTO/ Kush është 34-vjeçari që porositi dhe organizoi 2 vrasjet e bujshme në korrik në Elbasan

1600445477_alibej.jpg

Erion Alibej

Report Tv ka siguruar foton e Erion Alibej, 34-vjeçari i cili ka porositur dhe organizuar dy vrasjet në Elbasan, të Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Runajt dhe Ramazanit në Elbasan, zbulohet dhe kapet porositësi! Kush është 34-vjeçari që në 2018 iu ekzekutua vëllai në sy të familjes (EMRI)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Grupimi Berishës koalicion me LSI për zgjedhjet e 6 marsit. Mendoni se ky vendim do u sjellë:×

Lajmi i fundit

John

Papa Françesku paralajmëron mbi rrezikun e ‘infodemisë’