FOTO me dron/ Fan Zone në sheshin Skëndërbej e mbushur plot, qindra tifozë ndoqën ndeshjen Shqipëri-Itali

FOTO me dron/ Fan Zone në sheshin Skëndërbej e mbushur plot, qindra tifozë ndoqën ndeshjen Shqipëri-Itali

Burimi, Florion Goga Reuters

Qindra tifozë ndoqën ndeshjen Shqipëri-Itali nga Fan Zone në Sheshin Skëndërbej në Tiranë. Këto janë foto me dron nga Reuter që tregojnë pamjet nga Fan Zone.

Pjesa më e madhe prej tyre ishin tifozë shqiptarë të cilët u bënë bashkë për të përjetuar emocionet e kësaj ndeshje.

Shqipëria humbi me Italinë, me rezultatin 1-2, ndërsa kombëtarja shqiptare ka edhe dy ndeshje, një me Kroacinë dhe një me Spanjën.

Fan Zonë në shesh do të qëndrojë hapur përgjatë gjithë muajit të europianit.

Burimi, Florion Goga Reuters

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Azgan Haklaj: Sali Berisha nuk është kryetar i PDSH-së

Azgan Haklaj: Sali Berisha nuk është kryetar i PDSH-së