FOTO/ Në mesin e viktimave, ky është njëri prej shoferëve të autobusit të aksidentit tragjik në Bullgari

FOTO/ Në mesin e viktimave, ky është njëri prej shoferëve të autobusit të aksidentit tragjik në Bullgari

Njëri prej viktimave të aksidentit të tmerrshëm në Bullgari, ku humbën jetën 45 shqiptarë, është njëri prej shoferëve të autobusit Memedi Kadri 54-vjeç, i cili është pikërisht ky që shikoni në foto krah autobusit që ai drejtonte. Nuk dihet nëse në momentin e tragjedisë ishte në timon Kadri apo kolegu i tij.


Lajmi kryesor:

EMRAT/ Tragjedi në Bullgari, autobusi përplaset dhe merr flakë, humbin jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut! Kompania ‘Besa Trans’ s’kishte licencë për autobusin (VIDEO+FOTO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?



×

Lajmi i fundit

Për herë të pestë në dy vite, Bullgaria mban sot zgjedhjet parlamentare! Pritet pjesëmarrje shumë e ulët

Për herë të pestë në dy vite, Bullgaria mban sot zgjedhjet parlamentare! Pritet pjesëmarrje shumë e ulët