FOTO/ Partneri i Rita Orës i dedikon tatuazh këngëtares pak ditë para 'Shën Valentinit'

FOTO/ Partneri i Rita Orës i dedikon tatuazh këngëtares pak ditë para 'Shën Valentinit'

Rita Ora dhe partneri i saj

Partneri i Rita Orës, Taika Waititi ka bërë një gjest shumë të ëmbël duke e gdhendur emrin e saj përgjithmonë në trupin e tij. Regjisori 47 vjeçar, ka vendosur të tregojë dashurinë e tij ndaj këngëtares duke bërë tatuazh shkronjën ‘R’ në dorën e tij. Ai ka ndarë në një video në rrjetet e tij sociale duke i treguar ndjekësve tatuazhin që i ka dedikuar këngëtares, por ka zgjedhur t’a bëj në formë batute. Ai shkroi në postim: “Unë e dua ragbin”, duke u tallur se R është për ragbin dhe jo Ritën. Kjo vjen pasi këngëtarja 32 vjeçare zbuloi se ajo dhe Taika ishin martuar.

“Kur dolën thashethemet jam martuar, apo jo doja të luaja pak me këtë gjë. Doja të bëja një dasmë që nuk shkoi sipas planit… kjo nuk do të thotë se nuk ishte e bukur.” Duke u ndalur te dita e saj e veçantë, Rita tha: “Ishte perfekte. Ishte pikërisht ashtu siç doja.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Taika Waititi (@taikawaititi)

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes

Tifozët shqiptarë të jashtëzakonshëm, shikoni përshëndetjen speciale me lojtarët në fundin e ndeshjes