FOTO/ Së shpejti prindër? Luiz Ejlli ‘trazon’ sërish ujërat me postimin e fundit krah Kiarës

FOTO/ Së shpejti prindër? Luiz Ejlli ‘trazon’ sërish ujërat me postimin e fundit krah Kiarës

Luizi dhe Kiara

Pasi hodhi poshtë aludimet se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, Luiz Ejlli ka lënë të kuptohet përmes një prostimi krah partneres së tij dhe një fëmije, se së shpejti do të bëhen prindër.

Në një foto, ku shfaqet me Kiarën dhe një bebe, Luizi shkruan:

“Sa shpejt kalojnë vitet…Më duket sikur kaluan vetëm 4 muaj nga Big Brother dhe ja ku jemi sot. Po bëj prova për Story që do bëjmë pas ca kohësh…” shoqëruar me një emoji që shkel syrin.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Or tej: 29/08/2023 06:29

  Ngulja thumbcin or teeeejjjjj

  Përgjigju
 • Dukagjini: 28/08/2023 15:52

  Bane ate femi o Luiz se jena tu prit me padurim HhHa ky eshte halli me i madh i joni

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

“Dhuna me skenar nga klubi i Tiranës”, presidenti i Vllaznisë vajzave: Na goditi edhe mjeku i kryeqytetasve

“Dhuna me skenar nga klubi i Tiranës”, presidenti i Vllaznisë vajzave: Na goditi edhe mjeku i kryeqytetasve