FOTO/ Tre vatra zjarri në Elbasan, forcat zjarrfikëse izolojnë flakët 

FOTO/ Tre vatra zjarri në Elbasan, forcat zjarrfikëse izolojnë flakët 

Elbasan - Duket se zjarret janë kthyer në kryefjalë këtë mbrëmje në Elbasan edhe pse temperaturat janë relativisht të ulëta.

Raportohet se vetëm gjatë kësaj mbrëmje janë evidentuar 3 vatra zjarri në mbarë qytetin.

Zjarret janë të pranishme në lagjen “28 Nëntori”, “Kusarth” dhe fshatin Shirgjan.

Flakët kanë djegur vetëm disa shkurre dhe mësohet se forcat zjarrfikëse kanë arritur të izolojnë të 3 vatrat.

Lajmi në përditësim...

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Durrës, ia rrëmbyen gjyshërit, mamaja merr 3 vjeçarin, falenderon policinë

Durrës, ia rrëmbyen gjyshërit, mamaja merr 3 vjeçarin, falenderon policinë