FOTO/ Zjarri shkrumbon banesën në Sarandë

FOTO/ Zjarri shkrumbon banesën në Sarandë

Pasojat e zjarrit

Një zjarr ka rënë rreth orës 03:00 të mërkurës në një banesë në lagjen nr. 1, mbi rrugën “Turizëm - Kanali i Çukës”, në qytetin e Sarandës.

Zjarrfikësit dhe policia janë ndodhur në vendngjarje duke ndihmuar në shuarjen e zjarrit. Si pasojë janë djegur një pjesë e konsiderueshme orendish shtëpiake.

Banesa ishte e mbyllur dhe e pabanuar.  Policia po punon për  sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë