FOTOLAJM/ 2 ditë përpara se t’i skadojë afati i vendosur nga Sali Berisha për të liruar zyrën, Lulzim Basha bën ndryshime në seli

FOTOLAJM/ 2 ditë përpara se t’i skadojë afati i vendosur nga Sali Berisha për të liruar zyrën, Lulzim Basha bën ndryshime në seli

Selia e PD-së me ndryshimet e reja te dyert

TIRANË- Kur Sali Berisha të shkojë në selinë blu, për ta nxjerrë nga zyra Lulzim Bashën (nëse ky i fundit do të jetë aty), do të përballet me ndryshime në shtëpinë e demokratëve.

 Me nisjen e vitit të ri 2022, Basha ka vendosur që t’i ndryshojë “fytyrën” selisë blu. Dera e hyrjes kryesore dhe xhamat e e përparmë janë veshur sot me letër ngjitëse me logon dhe simbolet e PD-së.

Këto ndryshime vijnë 2 ditë para 5 janarit, dita ku Sali Berisha i ka lënë afat Lulzim Bashës që t’i lirojë zyrën me argumentin se Kuvendi i 11 dhjetorit e ka shkarkuar me firmën e 4446 delegatëve. Ndërkohë nga ana tjetër, Lulzim Basha në konferencën e fundvitit ka qetësuar demokratët se në 5 janar nuk do të ndodhë asgjë, e ndërsa theksoi se PD-ja është e përgatitur për të gjitha skenaret.

Si ishte selia e PD

Si është bërë

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vlora: 04/01/2022 08:16

  Veshja me logo eshte bere per arsye se perben nje veper penale te shtuar dhunimi i simboleve te partise si thyerje djegie etj..

  Përgjigju
 • Iris: 04/01/2022 01:32

  Pertej logove blu duhet te kene vene ekstra mbrojtese prej kompensato,ose llamarine qe te mbrojne xhamat dhe hapesiren e brendeshme nga ndonje sulm i mundshem.

  Përgjigju
 • Bledd: 04/01/2022 00:24

  Berisha nderkohe eshte brenda ne godine ????

  Përgjigju
 • Kamoflazh: 03/01/2022 21:19

  E kane bere mos te duken nga jashte, Por ska gje qe i shpeton, eshte e kote te ndalesh Vullnetin e popullit sado te mundohen, Keqardhje per kte popull qe ngeli ne luftea brenda vetevetes, Ka 30 vjet vetem luftojne me njeri tjetrin dhe vriten E me pas zene pozicione e strehohen neper lagje me ushtare, Keshtu jetojne si minj.. Shyqyr qe kemi ikur nga ai vend jetojme jashte Se vetem mercenare e hajdute kane ngele nga njera ane Dhe disa njerez te pa fajshem dhe te pa fuqishem Nga ana tjeter ne te gjithe shqiperine.

  Përgjigju
 • dordomuzi: 03/01/2022 17:45

  sic duket po pergatitet te kendoje dordomuzi kur te futen ushtaret e berishes brenda godines

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja mbyll Europianin 2024/ Flasin protagonistët! Broja: Do kisha dashur të isha titullar me Spanjën! Gjimshiti: Na duhej pak fat

Kombëtarja mbyll Europianin 2024/ Flasin protagonistët! Broja: Do kisha dashur të isha titullar me Spanjën! Gjimshiti: Na duhej pak fat