FOTOLAJM/ Fitër Bajrami bën bashkë PS dhe PD në Elbasan, Gjiknuri dhe Llatja shtërngojnë duart me deputetët demokratë

FOTOLAJM/ Fitër Bajrami bën bashkë PS dhe PD në Elbasan, Gjiknuri dhe Llatja shtërngojnë duart me deputetët demokratë

Takimi i Gledian Llatjas me deputetët e PD

Mesazhet e paqes këtë Fiter Bajram kanë ardhur dhe nga politika. Gjatë pritjes së Myftinisë në Elbasan, Sekretari i Përgjithshëm i PS shtrëngoi duart me përfaqësuesit e Partisë Demokratike, dy deputetët Zheni Gjergji dhe Qani Xhafa bashkë me kryetarin e PD Eugen Isaj dhe kandidatin për këshill bashkiak.

Zamir Muzhaqi u përshëndetën me numrin dy të Partisë Socialiste duke dhënë mesazhe optimiste se zgjedhjet e 14 majit në Elbasan do të kalojnë pa probleme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Chelsea kualifikohet me Brojën në fushë, Newcastle eliminon Man. City-n nga Kupa e Ligës! Më tej Liverpool dhe Arsenal

GOLAT/ Chelsea kualifikohet me Brojën në fushë, Newcastle eliminon Man. City-n nga Kupa e Ligës! Më tej Liverpool dhe Arsenal