VIDEOLAJM/  I ‘zhveshur’ nga kostumi i politikanit, deputeti demokrat punon si kamerier në restorantin e tij

Në një kohë që Partia Demokratike është ndarë në disa grupime dhe ka përplasje mes tyre, deputeti demokrat Dashnor Sula  ka zgjedhur që të “qetësohet” nga zhvillimet politike.

Sula i zhveshur nga kostumi i zyrtarit, shfaqet teksa shërben në restorantin e tij.

Deputeti shihet në videon e publikuar në rrjete sociale shfaqet  teksa vrapon me pjata në duar dhe u shërben klientëve në restorant.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kamarjeri vertete: 02/10/2023 20:36

  Po pra i qafshi hallin ketyre juve! Ai ka restorantin e vet dhe po relaksohet! Eshte ‘mundi dhe djersa’ e politikanit që vetem ne Shqiperi ndodh. A,do te ishte duke punuar per te tjeret,atehere flisnim ndryshe,ndersa kjo eshte nje reklame ‘e bukur’ per restorantin e tij .

  Përgjigju
 • Tafuti: 02/10/2023 17:23

  Ashtu të pafsha gjithmonë. Vajte në profesionin që të takon.

  Përgjigju
 • Më në fund: 02/10/2023 17:22

  Pasi i larguan shqiptarët me korupsionin dhe krimin e tyre, i janë futur punës vetë se nuk gjejnë fuqi punëtore. Nga politikan do përfundojnë në sanitare këta.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

Eduard Zaloshnja: Çështja “Himara” mund të ishte zgjidhur qysh më 14 maj…

Eduard Zaloshnja: Çështja “Himara” mund të ishte zgjidhur qysh më 14 maj…