Foto-Lajm/ Largohen dy endacakë, dezinfektohet zona pranë stadiumit Selman Stermasi

Foto-Lajm/ Largohen dy endacakë, dezinfektohet zona pranë stadiumit Selman Stermasi

Në lulishten pranë stadiumit Selman Stermasi, Bashkia e Tiranës ka dezinfektuar zonën në të cilën qëndronin 2 endacakë.

Punonjësit  e bashkisë pasi larguan endacakët, kanë pastruar zonën dhe kanë bërë dezinfektimin e saj për të shmangur kthimin e saj në një burim infeksioni të koronavirusit.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

Del FOTO, kush është polici që u vra në veri të Kosovës

Del FOTO, kush është polici që u vra në veri të Kosovës