Mjegulla e dendur, bllokohet për disa orë lëvizja e anijeve në Portin e Durrësit (FOTO+VIDEO)

DURRËS- Lëvizja e anijeve në portin e Durrësit është bllokuar për disa orë. 

Shkak është bërë mjegulla e madhe në port. Kjo situatë ka vijuar nga ora 07:00 të mëngjesit të sotëm dhe normaliteti kja nisur rreth orës 10:00. 

Siç shihet në fotot që Report Tv sjell, mjegulla është shumë e dendur duke penguar pamjen.  

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Urime më të mirës së botës’, Meta përshëndet fitoren e Distria Krasniqit në Tokio