FOTOLAJM/ Avioni merr flakë gjatë uljes në aeroportin anglez, pasagjerët në panik

Avioni që u përfshi nga flakët

ANGLI- Momente paniku kanë përjetuar disa pasagjerë në Angli, pasi një avion u përfshi nga flakët. Ngjarja ndodhi në aeroportin East Midlands, ndërsa siç shihet nga fotot ai mori flakë gjatë uljes.

Dyshohet se avioni kishte një problem në motor, prandaj u përfshi nga flakët, por fatmirësisht nga kjo ngjarje asnjë pasagjer nuk u lëndua.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje