FOTOLAJM/ Përqafime e selfie mes ‘rivalëve’ Veliaj-Balluku

FOTOLAJM/ Përqafime e selfie mes ‘rivalëve’ Veliaj-Balluku

Erion Veliaj dhe Belinda Balluku

Kohët e fundit artikulohet shpesh në media që kryebashkiaku Erion Veliaj dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku janë dy prej ‘rivalëve’ për të trashëguar Partinë Socialiste.

Por sot në Kongres, Veliaj dhe Balluku kanë qenë më ta afërt se kurrë. Kjo tregohet edhe nga disa foto ku Veliaj dhe Balluku përqafohen dhe bëjnë selfie.

Për të shuar këto zëra që po qarkullojnë sëfundmi, Veliaj ka postuar këto foto.

“Me motrën e lalit vet Belinda Balluku dhe si thonë tironcit: Kush na ka inot, kshu na paftë përnot”, tha Veliaj.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Avduli: 10/04/2022 12:39

  Ne jemi dy shqiponja……

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 10/04/2022 09:26

  Si Yje Jeni.

  Përgjigju
 • MALVINA: 09/04/2022 21:42

  ky zogu majtas iher ka siguru qeline...

  Përgjigju
 • Tani: 09/04/2022 21:00

  Ne foto eshte xhepisti me i njohur i te gjithe koherave ne historine e Shqiperise. Sa per kete tjetren as qe ja vlen te merresh me te.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

U ndërpre energjia gjatë koncertit të Noizy? Reagon OSHEE: Ra automati nga pajisjet brenda regjisë

U ndërpre energjia gjatë koncertit të Noizy? Reagon OSHEE: Ra automati nga pajisjet brenda regjisë