FOTOLAJM/ Protestuesi i veçantë në Tiranë: Deri kur e mund Basha Ramën?!

Qytetari me pankartë

Dilaver Nela nuk është i panjohur për qytetarët, pasi ai shpesh tërheq vëmendjen e kalimtarëve me pankartat dhe qëndrimet e tij.

Kësaj here Nela, ka dalë rrugëve të Tiranës me një pankartë ku ka shprehur mendimin e tij lidhur me zhvillimet e fundit politike.

 “Haber! Berisha thotë që Basha do të jetë në krye të PD, deri kur të mundë Ramën, do me thënë deri në shekullin…. 22 pikë!”, shkruan ai në pankart.

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me SHBA-të, sipas jush a duhet ta përjashtojë Basha nga grupi i PD-së Sali Berishën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ylli i futbollit, Michael Ballack humb tragjikisht të birin në moshën 18-vjeçare