FOTOLAJM/ Shkëlzen Berisha udhëton drejt Zvicrës, ndalohet në aeroportin e Gjenevës! Reagon pas lajmit të Shqiptarja.com: M’u desh të bëja një test COVID

FOTOLAJM/ Shkëlzen Berisha udhëton drejt Zvicrës, ndalohet në aeroportin e Gjenevës! Reagon pas lajmit të Shqiptarja.com: M’u desh të bëja një test COVID

Shkëlzen Berisha në një nga aeroportet e Zvicrës

Shkëlzen Berisha ka udhëtuar ditën e sotme drejt Zvicrës, por ai është ndaluar nga autoritetet e aeroportit të Gjenevës ku ishte tranzit.

Sapo ka mbërritur në një nga aeroportet e Gjenevës, burime për Shqiptarja.com kanë treguar se Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Sali Berisha, është kontrolluar për 15 minuta nga autoritet dhe më pas është shoqëruar në një zyrë.

Pas shkrimit ka reaguar edhe Shkëlzen Berisha, i cili ka sqaruar se është ndaluar në aeroport ku ka qenë trazit, pasi i është dashur të bëjë një test COVID-i.

Megjithatë versioni i Shkëlzen Berishës është paska i habitshëm pasi nëse i është dashur një test COVID për të udhëtuar drejt destinacionit të tij, duhej që ta paraqiste atë pasa se të hipte në avion që në aeroportin e Rinasit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Paul: 24/12/2021 03:53

  Ku I GJEN parate ky birbo. ..ky pis..me morra .qe bredh me Avion. ..kur dihet qe nuk ben asnje pune....me sa duket ia jep sali krimineli,,,ptu...rrace e poshter.... . ..

  Përgjigju
 • Medemek: 23/12/2021 23:59

  Shkerdhen Berisha qeka i paster si zorra e bythes.

  Përgjigju
 • drini: 23/12/2021 22:18

  MOs beni hamendje. Po qe mund te besh nje rapid test ne aeroport kundrejt pageses a mendoni?

  Përgjigju
  • Tironsi ZZ: 24/12/2021 04:41

   @drini Testin e shpejtë ta fusi ne bythe zeni se nuk quhet. Kudo ne aeroporte duhet testi tjetër. Mashtron por nuk di te mashtroje. Do I dali shpejt rrena.

 • Sondazhi i ditës:

  Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Macron i rikthehet deklaratave për dërgim trupash në Ukrainë: Qëndrimet e mia mbi luftën janë të matura dhe të peshuara

Macron i rikthehet deklaratave për dërgim trupash në Ukrainë: Qëndrimet e mia mbi luftën janë të matura dhe të peshuara