FOTOLAJM/ Surpriza e veçantë, Posta Shqiptare emeton pullë për 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

FOTOLAJM/ Surpriza e veçantë, Posta Shqiptare emeton pullë për 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Pulla e re nga Posta Shqiptare

Posta Shqiptare ka emetuar një pullë të re dedikuar 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Kryeministri Edi Rama ka ndarë foton nga pulla, ndërsa vihet re se është përdorur edhe logoja e Shqipërisë dhe Kosovës në mbledhjen e përbashkët të dy qeverive.


Lajmi kryesor:

Kosova 15 vjet shtet i pavarur! Mesazhet nga politika shqiptare dhe ndërkombëtarët: Të normalizohen marrëdhëniet me Serbinë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës