VIDEOLAJM/Autobusi merr flakë gjatë natës në Roskovec, shkak shkëndija elektrike

Një autobus ka marrë flakë duke u djegur plotësisht gjatë orëve të para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:25, në fshatin Velmish të Roskovecit.

Autobusi tip “Man” në pronësi të shtetasit B. T., ishte i parkuar dhe mendohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

1624701542_1624700644autobusi.jpeg

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

FORMACIONET ZYRTARE/ Duel britanik për kualifikimin, titullarët e Uells - Angli

FORMACIONET ZYRTARE/ Duel britanik për kualifikimin, titullarët e Uells - Angli