FOTOT/ Çfarë po ndodh? Kiara në Turqi, Luizi 'shihet' me ish të dashurën

FOTOT/ Çfarë po ndodh? Kiara në Turqi, Luizi 'shihet' me ish të dashurën

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito ndodhet në Turqi ku po merret me xhirimet e emisionit të saj të ri. Luizi në fakt ndodhet në Tiranë. Ai ka postuar një foto ku duket se ka qenë duke u kujdesur për flokët e tij dhe ka qenë në një sallon të njohur në kryeqytet.

Interesante në këtë mes është se edhe ish e dashura e tij, Jurgena ka qenë në të njëjtin sallon dhe në të njëjtën kohë me Luizin. Fotografitë e mëposhtme me të dhëna të njëjta e vërtetojnë këtë. 

Ky lajm po qarkullon në mediat rozë, nuk dihet nëse ata kanë qenë vërtetë në të njëjtin ambient, por kanë lindur dyshime. Vetë Luizi nuk e ka komentuar këtë lajm që po qarkullon. 

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Faiku: 09/06/2023 14:49

  Amon se ka prenotu dasmen Gjergj Luca, mos u ndani. Njeri me mashtrues se tjetri.

  Përgjigju
 • alma: 09/06/2023 13:52

  po nuk krahasohet fare jurgena eshte shume here me e mire.

  Përgjigju
 • Mohammad: 08/06/2023 21:22

  Normale,jeni mire ju apo beni?! Ku Jurgena ku jarga. Zero shanc qe luizi te jetoje me kiara jargen. Ajo ben pjese tek njerzit e ngushte qe jane materialist. Jurgena eshte krejt e kunderta e saj. Fakti qe si ka cenu nje qimdarke nga Instagram,ku jarga sapo doli beri skandal por me lezet e mbylli kete histori produksioni top Channel.

  Përgjigju
 • Pali: 08/06/2023 11:35

  Ky esht nje BQre legen .mashtrues.kumargji.

  Përgjigju
  • Boss: 09/06/2023 16:38

   Ikni se mbetët luizi nuk do kiarën kiara s'di luizin lërini të qetë se po vazhduat në Ferrer do shkoni duke shar njërzit

 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Vetëm tre muaj te Partizani, në Kroaci kërkojnë rikthimin e Zoran Zekic

Vetëm tre muaj te Partizani, në Kroaci kërkojnë rikthimin e Zoran Zekic