FOTOT/ E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës

FOTOT/ E dashura e Leonardo DiCaprios nuk i lë vend imagjinatës

25-vjeçarja modelja italiane Vittoria Ceretti, njëkohësisht edhe e dashura e Leonardo di Caprio dukej e mahnitshme teksa po bënte një set fotografik për revistën prestigjioze Elle.

Modelja në një nga fotot ka pozuar e zhveshur, pa reçipeta, duke i lënë hapësirë imagjinatës.

Në një foto tjetër bukuroshja seksi  u shfaq me një korse të zi me dantella dhe çorape të ngjashme. Ndërsa më pas e kompletoi ‘look’-un me një pallto të bardhë gëzofi dhe me taka të larta.

Vittoria dhe Leonardo di Caprio u lidhën në gusht të 2023-it. Para lidhjes me aktorin ajo ka qenë  e martuar me DJ Matteo Milleri.

1/11
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale