Francë, zjarr natën në një ndërtesë shtatëkatëshe në Strasburg, 5 të vdekur dhe 7 të plagosur

Në Francë, një zjarr i përmasave të mëdha shpërtheu sot natën në Strasburg në një ndërtesë shtatëkatëshe në Strasburg duke shkaktuar 5 viktima dhe shtatë të plagosur rëndë.

Shkaqet e ngjarjes ende nuk dihen ndërsa brigadat e zjarrfikësve me 23 automjete ende po luftojnë me flakët.

Në shkurt të vitit 2019 një ngjarje të tillë në Paris shkaktoi dhjetë viktima dhe shumë të plagosur.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Tensionet në Ukrainë, NATO: Situatën ta zgjidhim me dialog! Nëse forcat ruse nuk largohen nga kufiri, 5000 trupat tanë janë në gatishmëri