FSHF manipulon zgjedhjet edhe në Shoqatën Rajonale të Fierit, zgjidhet kryetar njeriu i Dukës

Federata Shqiptare e Futbollit nuk ndalet. Edhe pse anëtarët e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Fierit kërkuan të ndalej manipulimi i procesit zgjedhor për kryetar dhe të delegatëve, është zhvilluar procesi dhe kanë votuar 23 persona të pa konfirmuar nga vetë shoqata.

Pas përfundimit të votimit njeriu i Dukës Iljaz Haxhiaj është kryetari i ri i Shoqatës Rajonale të Dutbollit në Fier.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet në futboll, FSHF s'ndalet, manipulon procesin dhe në Fier, zgjidhet kryetar njeriu i Dukës! Shoqata Rajonale: Veprime të pavlefshme! Në Gjirokastër shpallin nul vendimet e Dukës, procesi me 29 janar


K.T./AV/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit