FSHF publikon çmimet e biletave për ndeshjen e Ligës së Kombeve ndaj Islandës, ja sa do të kushtojnë

Stadiumi Air Albania

FSHF publikon çmimet e biletave për ndeshjen e Ligës së Kombeve ndaj Islandës.

Sfida do të luhet në Air Albania në datën 27 shtator në 20:45 dhe është e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Për të parë Kombëtaren në stadium duhet të paguar 15 000 lekë nëse dëshiron një vend në tribunën Vip e deri tek 750 lekë nëse zgjedh që ndeshjen ta shohësh tek tribunat pas porte.

Në grupin e saj në Ligën e Kombeve Shqipëria në dy ndeshjet e para ka grumbulluar vetëm një pikë pas një barazimi me Islandën në transfertë e humbjeje me Izraelin në Tiranë.

Fizikisht biletat mund të bihen edhe tek stadiumet ‘Air Albania’ dhe ‘Selman Stërmasi’, por edhe online.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com

×

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale