‘Fundjavë e mrekullueshme për të dashuruarit dhe ata që kanë pasur probleme në punë’, çfarë thonë yjet për ju sot

‘Fundjavë e mrekullueshme për të dashuruarit dhe ata që kanë pasur probleme në punë’, çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Gjatë të së dielës shumë prej jush do të zbuloni ndjenjat tuaja. Do të keni më shumë energji për sferën e dashurisë, diçka që i ka munguar krejtësisht vitin e kaluar do jetë këtë vitë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen mos mendoni më për të shkuarën. Këto ditë ndiheni pak të pakënaqur falë një krize të vogël edhe ata që po përjetojnë një fazë pozitive mund të mendojnë se duan t'i përkushtohen më shumë familjes dhe të qëndrojnë më shumë në shtëpi.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen për ju pritet një rënie e humorit, shumë angazhime ose shumë mendime. Periudha e veçantë për ata që kanë pasur vështirësi në punë. Do të jetë gjithashtu një periudhë e vështirë për ata që duhet të rishikojnë disa zgjedhje në nivel kompanie.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen fundjavë e mrekullueshme kur bëhet fjalë për dashurinë. Ata që nuk janë të dashuruar së shpejti mund të bëhen të tillë dhe ata që janë të tillë mund të përjetojnë sërish momente pasioni. Fundjava do të jetë e dobishme edhe për ata që kanë pasur probleme në punë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të dielen disa prej jush mund të dëshirojnë të jenë vetëm për të mos pasur shoqëri të keqe. Zemrat e vetmuara nuk kanë ndërmend të bien në dashuri, por deri në fund të marsit disa mund të ndryshojnë mendje.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen po kaloni një fundjavë të qetë. Dikush do të jetë i shqetësuar ose do të dëshirojë të nisë një grindje. Nëse jeni në një krizë dashurie, yjet ju këshillojnë të bëni durim dhe të prisni që gjithçka të zgjidhet vetë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen nëse duhet të diskutoni çështje të rëndësishme me një pjesëtar të familjes, bëjeni sa më shpejt të jetë e mundur. Ditët në vijim do të jenë vendimtare për ata që punojnë të pavarur. Kënaqësi të mëdha do të vijnë nga mesi i marsit. E kaluara tani po ju largohet, ju po i shikoni gjërat në këndvështrimin e duhur.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen në këtë periudhë yjet po ju buzëqeshin, ju jeni një referencë e mirë edhe për ata që ju rrethojnë. Shumë prej jush janë të fortë, por problemet dhe angazhimet që keni janë të shumta dhe priren t'ju mërzitin. Tani jeni në gjendje të forconi referencat në dashuri dhe miqësi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të dielen do të jeni në sy në ditët në vijim. Ndoshta dikush ju ka zhgënjyer ose një projekt që kishit në gatishmëri do të dështojë. Prandaj, për orët në vijim tregohuni të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen fundjava që po përjetoni do jetë interesante për ju. Ata që kishin përjetuar një periudhë krize në punë tani janë më të bindur për atë që bëjnë. Kujdes nga çdo shqetësim që mund të shfaqet gjatë ditës.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen ata që kanë biznesin e tyre nuk do të duhet të izolohen. Gjatë orëve në vijim do të ketë shumë shpërblime. Por mbani në mend se është ende një kohë e ndjeshme për para apo çështje ligjore. Takimet janë të favorizuara.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen tani jeni më i disponueshëm për ata që ju rrethojnë dhe në përgjithësi edhe më optimistë. Prej disa kohësh e keni dashur edhe më shumë njëri-tjetrin. Kjo gjithashtu do të ketë një ndikim pozitiv në shëndetin tuaj mendor dhe fizik dhe në punë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Dua Lipa në kopertinën e 100 njerëzve më me ndikim në botë

Dua Lipa në kopertinën e 100 njerëzve më me ndikim në botë