Fundjavë plot surpriza për fëmijët në Cineplexx në QTU, 4 filma të përzgjedhur dhe çmim më i lirë! Nuk mungojnë lojërat dhe dhuratat

Fundjavë plot surpriza për fëmijët në Cineplexx në QTU, 4 filma të përzgjedhur dhe çmim më i lirë! Nuk mungojnë lojërat dhe dhuratat

Kjo fundjavë në kinemanë Cineplexx në Qendrën Tregtare Univers (QTU) i dedikohet miqve më të vegjël të filmave. Nga data 10 deri 12 mars, katër filma të përzgjedhur si më të pëlqyerit nga fëmijët do të kenë çmim të redukutuar bilete : 300 LEKË!

Filmat që do të përfshihen në këtë ofertë janë: “Minions: The Rise of Gru” , “Maçoku me Çizme: Dëshira e Fundit”, “Lyle, Lyle, Crocodile” dhe “Daisy Quokka: Ëorld’s Scariest Animal”. Në të treja ditët, në Cineplexx QTU do të organizohen lojra nga animatorët, dhurata, tullumbace dhe maskota Cineplexx do t’ju presë për një eksperiencë të plotë argëtimi.

Biletat mund t’i blini pranë sporteleve në Cineplexx QTU ose online me kartë banke në aplikacionin CINEPLEXX AL, të cilin mund ta shkarkoni në App Store ose Play Store.

Cineplexx, bota jonë e kinemasë!

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Kush do të vritej dje në Bashki?

Frrok Çupi: Kush do të vritej dje në Bashki?