Funerali i Mbretëreshës Elizabeth II, Biden dhe Macron mbërrijnë në Westminster Abbey

Funerali i Mbretëreshës Elizabeth II, Biden dhe Macron mbërrijnë në Westminster Abbey

Joe Biden dhe bashkëshortja

Presidenti i SHBA-ve Joe Biden dhe presidenti francez Emmanuel Macron mbërritën në Westminster Abbey, ku mbahet funerali i Mbretëreshës Elizabeth II.

Macron dhe bashkëshortja


Lajmi kryesor:

'Udhëtimi' i fundit i Mbretëreshës dhe fundi i një epoke! Elisabeth varroset në kapelën e Shën Gjergjit, si një shpirt i thjeshtë e i krishterë


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori