Furgoni përplas Hyundai-in në Dimal, 4 anëtarë të një familjeje të plagosur rëndë! Pamje nga aksidenti i rëndë

DIMAL- 4 anëtarë të një familjeje janë në gjendje të rëndë si pasojë e plagëve që kanë marrë pasi u përfshinë në një aksident rrugor. Kjo ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të shtune në Dimal, ku mësohet se makina me të cilin po udhëtonte familja është përplasur me një furgon.

Drejtuesi i furgonit ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me Hyundai-in, duke lënë katër të plagosur. Resmi Bilbili, gruaja Gjenovela, djali Riza dhe vajza Pamela janë ndërguar menjëherë në spital, e ndërsa furgoni Valter Belishaku 30 vjeç.

Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet që përplasja ka qenë shumë e fortë saqë edhe makinat kanë marrë shumë dëmtime.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • likuq: 09/10/2021 16:52

    Rezultati shpejtesia qe sjell keto pasoja policia rrugore fle gjume duhet te denohet dhe ispektori rrugor i linjes

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush pas zhvillimit të dy Kuvendeve PD do të jetë?×

Lajmi i fundit

John

SHBA do të shtyjë Gjermaninë që të ndalojë Nord Stream 2 nëse Rusia sulmon Ukrainën