Gafa e Bashës për themelimin e bursës energjetike, Rama ironizon: Fli vëlla, për ty qenka kjo dynja

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar premtim e Lulzim Bashës për të themeluar Bursën Energjetike shqiptare, gjë që në fakt është realizuar që në tetor të 2020. Rama ironizon duke thënë se Basha fle të vazhdojë të flejë pasi për të ka qenë kjo dynja.

"Fli vëlla, për ty paska qen kjo dynja", shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Basha: Ngrejmë bursën e energjisë! (Kryedemokrati i painformuar ajo u themelua në tetor të 2020)! Rama ironizon: Fli vëlla, për ty qenka kjo dynja


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?×

Lajmi i fundit

John

Rritet sërish numri i infektimeve nga COVID-19 në Kosovë, 701 raste të reja dhe 14 viktima në 24 orët e fundit