Itali/ Tornado pranë brigjeve detare të Genovas, imazhet impresionuese shpërndahen në rrjetet sociale (VIDEO)

Banorët e qytetit italian Genova, kanë mbetur të impresionuar nga një fenomen që për ta ndodh rrallë, një tornado në det, shumë afër me brigjet e qytetit.

Ngjarja ka ndodhur sot pak para orës 10 të mëngjesit.

Fenomeni atmosferik u fotografua dhe filmua nga qindra njerëz dhe u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale.

I.C./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se qeveria po bën grusht shteti për kapjen e Gjykatës Kushtetuese?

Komento