Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja sjell në jetë një djalë dhe një vajzë

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja sjell në jetë një djalë dhe një vajzë

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli i është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja dhe partneri i saj turk Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali. Burime të afërta pranë këngëtares e kanë konfirmuar lajmin për Koha.net.

Ajo dhe i dashuri i saj Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Teoria e budallallëkut/ Përse duhet të kemi më shumë frikë budallenjtë, se sa horrat

Teoria e budallallëkut/ Përse duhet të kemi më shumë frikë budallenjtë, se sa horrat