Gjendet e mbytur turistja te kanioni i Holtës, vijojnë kërkimet për dy të tjerëtNjë vajzë është mbytur në kanionin e Holtës pasditen e sotme. E ndërsa 4 fëmijë u shpëtuan, një vajzë e moshës rreth 20-vjeçe është gjetur e mbytur. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Ndërkohë që vijojnë kërkimet për gjetjen e një të riu dhe një burri rreth 50 -vjeç. 


Lajmi kryesor:

105 turistë brenda në kanionin e Holtës, vërshimi i ujit rrëmbeu familjen nga Lushnja, mbytet vajza, shpëtohen katër fëmijë (VIDEO-Ekskluzive)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Efektivë policie përdorues droge, Report Tv mëson rezultatet e para të testeve! Do të përjashtohen nga uniformat blu! Sigurohet sasia e parë e testeve edhe për shoferët