Gjendet i pajetë brenda makinë një person, në gjendje depresive vrau veten me plumb

Gjendet i pajetë brenda makinë një person, në gjendje depresive vrau veten me plumb

Një 38 vjeçar i ka dhënë fund jetës në gjendje depresive duke përdorur një armë zjarri tip pistoletë.

Ngjarja ka ndodhur në mjetin e 38 vjeçarit me inicialet B.K, banues në Durrës, i cili sipas të gjitha rrethanave të marra parasysh nga grupi hetimor, ka vrarë veten me një plumb.

I riu është gjetur i pajetë brenda mjetit të tij ku dhe u gjet dhe arma me të cilën ka kryer aktin.

Ngjarja ka ndodhur në një shesh-pushim përgjatë autostradës Fier-Lushnje, disa metra larg kryqëzimit të Kolonjës, në drejtim të Lushnjes.
 

G.B./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

 ‘Jam komandant i Pentagonit!’ Qëlloi patrullën e plagosi policin në Tiranë, ja çfarë dëshmoi Klered Bozhanaj

‘Jam komandant i Pentagonit!’ Qëlloi patrullën e plagosi policin në Tiranë, ja çfarë dëshmoi Klered Bozhanaj