Gjendet i pajetë një 40-vjeçar në mbikalimin e Patokut, dyshimet e para

LEZHË- Një 40-vjeçar, ende i paidentifikuar është gjetur i pajetë tek Mbikalimi i Patokut. Nga të dhënat parake dyshohet se 40-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një arresti kardiak, pasi nga kqyrja paraprake nuk i janë konstatuar dëmtime në trup.

Megjithatë viktima është dërguar në morgun e Tiranës për ekspertizë-mjekoligjore. Do të jetë ekspertiza që do të përcaktojë shkakun e vdekjes dhe nuk përjashtohet mundësi të jetë goditur nga ndonjë automjet.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aksident në aksin Tapizë-Thumanë, makina përplas 21-vjeçarin, dërgohet në gjendje të rëndë në spital.