Gjendet i vdekur në një dhomë hoteli në Kamëz një 71-vjeçar italian, dyshohet arrest kardiak

Foto ilustruese

Një 71-vjeçar italian është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në një hotel në Kamëz. I moshuari me inicialet A.S., u gjet nga shërbimet e hotelit, ndërsa sipas policisë, nga këqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Paraprakisht dyshohet se ai ka ndërruar jetë si pasojë e një arrest kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Erdogan: Turqia është investitori më i madh në Shqipëri