FOTO/ Gjendet një motor i braktisur në lumin e Lanës në Tiranë

FOTO/ Gjendet një motor i braktisur në lumin e Lanës në Tiranë

Motori i gjetur në Lanë

Një motor është gjendur nw lumin e Lanës në Tiranë mesditën e sotme.

Nuk raportohet për aksident, por nga ana tjetër nuk duhet se kush e ka braktisur motorin.

Grupi hetimor po kërkon gjurmë dhe prova në mjetin motorik.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë