Përfshihet nga flakët dhoma e një hoteli në Divjakë, ndërron jetë pronari! Zjarri dyshohet nga cigarja

FIER- Llambri Marku, 60-vjeç është gjetur i pajetë në një nga dhomat e hotelit në pronësi të tij në Divjakë. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ngjarja dyshohet të ketë qenë aksidentale, pasi për shkak të një cigarje, është shkaktuar një zjarr në dhomën, ku po qëndronte 60-vjeçari. 60-vjeçari kishte vetëm 3 ditë që ishte ndarë nga gruaja. Dyshohet se ai ka konsumuar alkool në sasi të madhe dhemë pas ka ndezur cigaren.

Në katin e katërt të hotelit të tij në papafingo, e ka zënë gjumi me cigare në dorë e cila ka ndezur dyshekun dhe mesa duket flaka ka sjellë djegien komplet të trupit te tij. Kanë qenë familjarët e tij që e gjetën të djegur pasi 60 vjeçari nuk përgjigjen në celular.

Fillimisht ka marrë flakë dysheku e më pas është djegur e gjithë dhoma. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë Lushnjë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 12:43
Kishte vetëm 3 ditë që ishte ndarë nga gruaja, si vdiq pronari i hotelit në Divjakë

1664445710_WATERMARKREPORTtv.00144600.Still010.jpg

60-vjeçari i cili ndërroi jetë pasi një zjarr përfshiu dhomën e hotelit që ai kishte në pronësi në Divjakë, kishte vetëm 3 ditë që ishte ndarë nga gruaja.

Dyshohet se ai ka konsumuar alkool në sasi të madhe dhemë pas ka ndezur cigaren. Në katin e katërt të hotelit të tij në papafingo, e ka zënë gjumi me cigare në dorë e cila ka ndezur dyshekun dhe mesa duket flaka ka sjellë djegien komplet të trupit te tij.

Kanë qenë familjarët e tij që e gjetën të djegur pasi 60 vjeçari nuk përgjigjen në celular.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ori Nebijaj mbyll ‘Për’puthen’ për t'u futur në Kuvend: Do bëj maksimumin si deputete

Ori Nebijaj mbyll ‘Për’puthen’ për t'u futur në Kuvend: Do bëj maksimumin si deputete