Gjendja shëndetësore e Vangjush Dakos pas arrestimit, avokati i tij: Është i stresuar

 

Petrit Ismaili, avokati i Vangjush Dakos përveç detajeve lidhur me akuzat që rëndojnë ndaj klientit të tij, foli edhe për gjendjen shëndetësore të ish kryebashkiakut të Durrësit. Ai tha se Dako nuk ka pasur probleme shëndetësore përveçse stresit dhe ngarkesës emocionale të rastit.

“Nuk mund të jap deklarime të hollësishme. Klienti im është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë. Nuk ka pasur probleme. Natyrisht pjesa emocionale, stresi e këto janë. Nuk ka pasur probleme shëndetësore”, nënvizoi ai.


Lajmi kryesor:

Arrestohet Vangjush Dako, akuzohet për leje ndërtimi për pallatin e dëmtuar dhe tenderin e shëtitores! SPAK urdhër arrest dhe për 8 ish-zyrtarë e 1 ndërtues


B.V/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Transportonte veshje të firmave të ndryshme pa fatura tatimore përkatëse, vihet nën hetim 44-vjeçari në Lezhë

Transportonte veshje të firmave të ndryshme pa fatura tatimore përkatëse, vihet nën hetim 44-vjeçari në Lezhë