Gjirokastër/ Në gjendje të dehur kryente manovra të rrezikshme me ‘Benz’ arrestohet 44-vjeçari

Foto ilustruese

GJIROKASTËR- Një 44-vjeçar është arrestuar pasi në gjendje të dehur ka kryer manovra të rrezikshme me makinën tip ‘Benz’, duke rrezikuar kështu jetën e qytetarëve përreth.

Pasi u konstatua nga efektivët, ai nuk i është bindur urdhrit të policisë për të ndaluar. Më vonë forcat policore kanë bërë të mundur ndalimin e tij dhe për pasojë është arrestuar.

44-vjeçari është identifikuar me inicialet J. H. Dhe materialet në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër.

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Tronditëse/ Familja afgane shet vajzën për 500 dollarë: Jemi të uritur, duhet ta bënim