Gjirokastër, vetëplagoset me
armën e shërbimit polici i kufirit

Gjirokastër, vetëplagoset me<br />armën e shërbimit polici i kufirit<br>
Një polic kufiri është vetëplagosur në Gjirokastër gjatë orëve të mbrëmjes së sotme. Mësohet se polici i plagosur është Sotiraq Alikaj, 56 vjeç.

Alikaj  ka qëlluar veten me armën e shërbimit, ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Burime të Report TV bëjnë me dije se polici ka goditur veten në anën e majtë të kokës, ku dyshohet se plumbi i ka prekur një pjesë të trurit.

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli