Gjirokastër- Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, humb jetën drejtuesi 17-vjeçar (EMRI)

Gjirokastër- Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, humb jetën drejtuesi 17-vjeçar (EMRI)

Myftar Xhebro

GJIROKASTER- Një aksident i ka marrë jetën një 17-vjeçari në afërsi të fabrikës së këpucëve në Gjirokastër.

 Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë dhe për pasojë ka humbur jetën Myftar Xhebro 17-vjeç, banues në Gjirokastër, ndërkohë që policia bën me dije se makina nuk është në pronësi të tij.

"Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit", njofton policia.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ton: 14/12/2019 14:10

  Ishalla i ka prinderit shkrimtar qe ti ndergjegjsojn njerezit mbi mungesen e sinjalistikes e jo per rrugaçeri popullore ndaj kodit rrugor.

  Përgjigju
 • FATMIRI: 14/12/2019 14:01

  NE TE SEMES I QOFT PLERA

  Përgjigju
 • al ta: 14/12/2019 11:16

  po qysh 17 vjec dhe nget makine mor popull???????cfar behet mor jahu...pa patente dhe minoren nget makinen.pupupu cbehet.mjer ai qe iku por mjer dhe familja qe do kaloje kete dhimbje qe mund te evitohej

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)